FORUM FİRARDA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUM FİRARDA PORTAL

SINIRSIZ DOSTLUK VE PAYLAŞIM ORTAMI

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AĞLAMA BİRTANEM SEN..

YazarMesaj
Administrator
SiTe SaHiBi
SiTe SaHiBi
Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 201
ADINIZ : GİZLİ
Hobileriniz : Bilgisayar
DENEYİM :
AĞLAMA BİRTANEM SEN.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100AĞLAMA BİRTANEM SEN.. Right_bar_bleue

AĞLAMA BİRTANEM SEN.. Empty
MesajKonu: AĞLAMA BİRTANEM SEN..   AĞLAMA BİRTANEM SEN.. Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:09 am

Ağlama birtanem sen!

Beceremedim yüreğini yüreğimle doyurmayı,SENİN SAVAŞLARIN VARDI BENİMSE YORULMUŞLUĞUM..gitmem gerçekten gerekliydi birtanem.üzülme sen!Bizimkisi bir baharın suskun ve ansızın gelen vedasıydı.Yaprak dökümünü yaşayacaktık istemesekte.Kaderin kalemi belkide elimizdeydi,silemeyeceğimiz neler yazacaktık kimbilir.Vazgeçmek için vakit erkendi belkide ama yetinemedik birtanem yetinemedik.Mavi denizlerde dalganırken yüreğim yılmadan yıkılmadan gitmeliydim kapıları kilitli yüreğinden..AŞKI BİRKEZ DAHA ANLAMSIZ KILMALIYDIM.Çamurlu yollarda yürümeli,yagmurlu havalarda ıslanmalı ve çiçeksiz baharlarda nefes almalıydım.Ömrü dolmuştu canıma can katan,damarıma kan gibi dolan gözlerinin.Silmeliydim aynalardan.Uykusuz gecelerimde sigaramın dumanına saklamalıydım seni,yastığımın altına koymalıydım o eşsiz kokunu.SENİ anımsatacak ne varsa yüreğimde mühürlemeliydim.SENSİZLİK olmalıydı caddemin adı.Aklım firara düşmemeliydi,yitip gitmeliydi kulagımdaki sesin.SANA ÖLDÜĞÜM,YANDIĞIM SANA,BİTTİĞİM,ERİDİĞİM…GİTMELİYDİM BİRTANEM

Anlamsız hayallerim vardı benim,bana ya fazlaydın ya eksik…çözemedim birtanem çözemedim sendeki sevdanın temelini.

Belkide hepsinden öte BENİM MATEMİMİN RENGİ SİYAHTI SENİNKİ BEYAZ.BENİM MEVSİMİM SONBAHARDI SENİNKİ YAZ.BENİM MAHALLEM CEHENNEM SENİN GÖZLERİN CENNETTİ.BEN SENİN CENNETİNE LAYIK DEĞİLDİM VE..

VE Sİ YOK GİTTİM İŞTE SEVGİLİ…BENİM YANLIZLIĞIM ADİL,YÜREĞİMSE KÖR KUYULARA SAVRULMUŞ BİR AVUÇ TOZ BULUTU

AĞLAMA BİRTANEM SEN..
1 sayfadaki 1 sayfası