FORUM FİRARDA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUM FİRARDA PORTAL

SINIRSIZ DOSTLUK VE PAYLAŞIM ORTAMI

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİR AYRILIK SONRASI..

YazarMesaj
Administrator
SiTe SaHiBi
SiTe SaHiBi
Administrator

Erkek Mesaj Sayısı : 201
ADINIZ : GİZLİ
Hobileriniz : Bilgisayar
DENEYİM :
BİR AYRILIK SONRASI.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BİR AYRILIK SONRASI.. Right_bar_bleue

BİR AYRILIK SONRASI.. Empty
MesajKonu: BİR AYRILIK SONRASI..   BİR AYRILIK SONRASI.. Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 6:37 am

Bedenim dimdik ayakta, ruhum çökmüş; " Git, bit " diyor dudakLarım, ruhum çırpınışLarda... SöyLeyemedigim iki keLime dudakLarımı zorLuyor...
" Seni SeviyoRum.."
Tam demeye yeLteniyorum. Bakmaya kıyamadıgım o gözLerin bir başkasına da böyLe baktıgı geLiyor akLıma...
Susuyorum.. YıkıLıyorum... KaLp paramparça... Nefret ed(m)iyorum senden...
Git artık.. Git.. Aşkımı kirLettigin koLLara git.. Git.. En az senin kadar yaLan aşkLara git...
...
Uyumak istiyorum.. Tüm kırık hayaLLerim bekLiyor beni orda...BiLiyorum...Gece uyurum beLki unuturum diye girdigim yatagım degiL, sanki mezarım!! ÖLü ruhun yıkanıyor ruhumda.. Diri diri gömüLüyorum sanki.. ÖLmüş ruhun bedeni çagırmasını bekLiyorum sessizce sanki... SensizLigin şarkısı okşuyor gibi sanki ihanetinin açtıgı yaraLarı...
YaraLıyım... Sussun artık bu şarkı... Her gece aynı azap.. GeceLer haram oLdu, uykuLar haram..

"BöLünür sancıyLa uykuLar
Sıgınak degiL ki en kuytuLar
Gökte ay ondört ben doLunay
Son hatıramı sinene sar
Bu kadarına razıyım yarr !!"

UnutmaLıyım seni.. Ne oLur çek git be..!
...
Sen artık tek güLümsemesiyLe bana cenneti getiren sevgiLi degiLsin.. Sen artık hatırLadıkça yaLan aşkına Lanet ettigimsin.. Artık bi yaLansın sen.. Adın yaLan.. Aşkın yaLan.. Sen yaLan...
Ve anLıyorumki bütün büyük sevgiLerin ayrıLıkLarı çok keskinmiş.. Yakarmış canını, acıtırmış... AnLıyorumki ihanetin yaraLarını sarmak zormuş.. AnLıyorum ki kaLp acır ama yine de düşmezmiş o isim diLinden.. AnLıyorumki "yar"a tutkunLuk "yara"ya tutkunLukmuş...
Canım yanıyor... YaraLıyım..
"Bu yaraLar bereLer sanadır biLeLer göreLer aşkım.."
Şimdi sensizLiqimin acıLı şarkısı var radyoLarda..
.
"Sana asLa geL demeyeceqim.."
Bunu bize neden yaptın be sevgiLi? Sevgimmi yetmedi? İLqimmi azdı? Şefkatimmi sarmadı seni? Yoksa, yoksa kuşatamamışmıydım kaLbini? Bunu bize neden yaptın? Neden beni sonu geLmez geceLere mahkum ettin? Neden sigara paketLeriyLe avutmaya çaLışıyorum kendimi? Neden hayaLin haLa içimde? Neden bitmiyor bu ihanetin acısı? OySaki benim bu hayattan diLedigim herşeyde sen vardın !! Beni agLattın, bizi aLdattın !!! Neden?
Yüregimin bütün nefesLerini sen çaLdın.. Sensizim nefessizim.. Kafesteki kuş gibi ruh çırpınışLarda...
Bütün yaLanLarını, acıLarını , sancıLarını sinemde taşıyorum.. Kırık doLu kaLbimi yamamaya çaLışıyorum.. Atmaya kıyamadıgımdanmı yoksa baktıkça yaLanLarını hatırLamak istedigimdenmi biLinmez biten bir devrimin fotografLarı haLa eLimde.. Hani her aşk bir devrimdir ya.. "Her devrim iLk kendi çocukLarını tüketir"... Bizde tükendik... Biten devrimin fotografLarı haLa gözLerimin önünde... Yine bi ayrıLık şarkısı çaLıyor.. Yarama tuz basıyorum sanki!! Yeter artık !! SensizLikLer topLamı bu aşkımızı, ihanetLer topLamı yaLan aşkını gömmek istiyorum.. Şimdi ayrıLıgın en koyu noktasındayım..

"Degmezmiş hiç ugraşmaya
Bu kez mecaLim yok hiç dayanmaya..
Bitiyorum her nefeste
Ne haLim varsa gördüm
Çok koştum çok yoruLdum
Ve şimdi bende düştüm..."

Şimdi bu şarkının sonundayız......

BİR AYRILIK SONRASI..
1 sayfadaki 1 sayfası